Koszt regeneracji skrzyni biegów lub naprawy

Koszt naprawy skrzyni biegów - na koszt naprawy składa się koszt robocizny za naprawę skrzyni biegów oraz koszt części, których wymiana jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania skrzyni biegów.
Oszacowanie zakresu uszkodzeń oraz kosztu części można dokonać jedynie po otwarciu skrzyni biegów. W niektórych przypadkach, jak wymiana koła zębatego 6 biegu można dokonać bez zdejmowania skrzyni biegów z pojazdu ale dotyczy to niektórych pojazdów. W większości przypadków koszt naprawy skrzyni biegów można ocenić po demontażu skrzyni biegów z pojazdu i jej otwarciu jednak maksymalny koszt nie przekracza ceny skrzyni biegów po regeneracji z naszej oferty.
Koszt regeneracji skrzyni biegów - koszt ten składa się ze stałych kosztów za robociznę oraz koszt części użytych do regeneracji i zależy od rodzaju skrzyni biegów. Naprawiamy i regenerujemy także skrzynie biegów, których nie mamy w ofercie o ile dostępne będą części zamienne niezbędne do regeneracji skrzyni biegów. Koszt regeneracji nie przekracza kosztu skrzyni biegów po regeneracji z naszej oferty.
Pęknięta lub dziurawa obudowa skrzyni biegów - w takim przypadku obudowę naprawiamy lub wymieniamy na inną. Nie ma to istotnego wpływu na całkowity koszt naprawy lub regeneracji skrzyni biegów. Skrzynia biegów do regeneracji musi być kompletna bez względu na jej stan techniczny.
Bytom Odrzański Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów FNW013 Akceptujemy Płatności kartą Visa Maestro Mastercard