Profesjonalna naprawa manualnych skrzyń biegów

Naprawiamy manualne skrzynie biegów do pojazdów marki:
Audi, Seat, Skoda, Volkswagen
Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Iveco, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault
oraz Automatyczne skrzynie biegów typu DSG lub Multitronic do pojazdów marki:
Audi - Seat - Skoda - VW
Koszt naprawy ręcznej skrzyni biegów w naszej Firmie nie przekracza kosztu skrzyni biegów po regeneracji z naszej oferty.
Skrznie biegów do naprawy, można dostarczyć za pośrednictwem kuriera lub osobiście do naszej Firmy:
Auto-Skrzynia "AS"
ul. Młyńska 13
67-115 Bytom Odrzański
woj. Lubuskie
Nasz warsztat w Bytomiu Odrzańskim dysponuje 4 stanowiskami demontażu i montażu skrzyń biegów. Obsługujemy także pojazdy z wysoką zabudową.
Prosimy o wcześniejsze ustalenie szczegółów dotyczących zlecenia i terminu naprawy lub wymiany skrzyni biegów
W wielu przypadkach demontaż, naprawa skrzyni biegów oraz jej montaż w pojeździe wykonywana jest pracy warsztatu to jest od 7:00 do 15:00. Zazwyczaj klient pozostawia pojazd i odbiera go dnia następnego. Jeżeli zależy Państwu na czasie możemu zaoferować skrzynię biegów po regeneracji z naszej oferty i wówczas wymiana takiej skrzyni biegów zazwyczaj zamyka się w godzinach pracy warsztatu.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatani a także instytucje i autoryzowane serwisy samochodowe. Skrzynie biegów po regeneracji z naszej oferty stanowią także ofertę wielu zagraniczych firm sprzedających na rynkach europejskich.

Naprawa obudowy skrzyni biegów

Jako jedna z nielicznych Firm naprawiamy obudowy skrzyni biegów, dysponując odpowiednim sprzętem oraz wiedzą w tym zakresie. naprawa obudowy skrzyni biegów pęknięta obudowa

Wycena naprawy skrzyni biegów

Koszt naprawy skrzyni biegów to stały koszt robocizny, zależny od typu skrzyni biegów oraz koszt części. Oszacowanie kosztów naprawy można dokonać jedynie po otwarciu skrzyni biegów. Klient, który jest w naszym warsztacie ma możliwość osobiście zobaczyć zakres udzkodzeń w skrzyni biegów. Prawidłowa naprawa skrzyni biegów może wymagać wymiany nie tylko tej jednej uszkodzonej lub zużytej części.

Na naprawione skrzynie biegów udzialamy 6 miesięcy gwarancji

Bytom Odrzański Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów FNW013 Akceptujemy Płatności kartą Visa Maestro Mastercard